דף בית > המלצות
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
המלצות

 

הצורך שלי בסדנאות הוא אוכל טעים בריא וצמחוני.יש לציין כי האוכל והארוחות שעינה מכינה הן לא פחות מארוחות גורמה צמחוניות וטעימות במיוחד.אני לא עוברת על התפריטים של עינה לפני הסדנה כי למדתי שהכי טוב לתת לה להפתיע ופשוט להכין דברים כרצונה, והאוכל כל כך מגוון וטעים וכמובן בריא ומקורי ומתחדש. גם המשתתפים בסדנה נותנים הרבה מחמאות ומשבחים וזה בהחלט חלק מהצלחת הסדנה.בנוסף יש לציין כי במידה ויש הגבלות תזונתיות למשתתפים, מלח, טבעונות, חיטה וכו', תמיד לעינה יש פתרונות.בנוסף אני מרגישה כי יש מענה לכל בקשותי- אם אני מרגישה שצריך יותר מדבר מסויים או להוסיף משהו...הכל בסבלנות ובחיוך.אני חושבת שבסופו של דבר הקסם של אפון הפלא- האוכל של עינה, הוא קודם כל בתבלין הפלא - אהבה. מרגישים את האהבה של עינה והעובדים עמה להכנת האוכל בכל ביס.

 

טלי מרקוס - 052-4684434

www.oshotantra.co.il

 

 

 

כאשר רוצים מתכון מובטח לאוכל טוב, חייבים לתת את הלב ואת הנשמה כאשר מכינים אוכל. עינה נותנת מעל ומעבר, את הלב, את הנשמה ואוכל מ ע ו ל ה!!!
אני יודע שכאשר אני מזמין אותה לבשל אצלינו בסדנאות, אין לי מה לדאוג - אני יודע שמובטחת לי איכות מופלאה. לאוכל יש טעם נוסף, אקזוטי, שבא לך רק לקחת עוד, טעם של אהבתה ותשוקתה למקצוע.
אני ממליץ בחום, כארים.

 

 

כארים סנטוש הוא מטפל בנשימות ומנחה מדיטציות, ומפיק סדנאות ברוחו של אושו עם מיטב המורים מהעולם
www.oshospirit.com

 

 

 

As the manager of the Tuval seminar center I have become acquainted with the culinary talents of afun hapele. Ayana lekach puts a new meaning to the word vegetarian. Her creativity and knowledge of how to incorporate different foods into a very tasty and interesting menu for any function or retreat. Her adaptability to conform to the needs for each group she has served in my center is remarkable. I am speaking on behalf of all the lucky people who have been treated to her cooking for them and have expressed their pleasure. She is of course a very important asset to any retreat and makes the whole event perfect.
Helen


Tuval seminar center hosts many retreats in their beautiful facility on the cliff of Beit HaKerem
www.tooval.com